Her har det ikke vært mye som har skjedd de siste 2 dagene. Jeg har holdt meg mest mulig for meg selv. Bortsett fra i går kveld. Da tenkte jeg nabo’n og jeg fikk dele en middag igjen. Hjemmelaget pizza ble det da. Og alt for sent før jeg fikk lagt meg igjen.
Jeg går og hangler med småfeber for tida. Den vil ikke helt slippe taket. Så det har blitt en del smålurer i løpet av dagene.
I dag har jeg klart å sovne fra boka mi 2 ganger. Forrige dagen gikk jeg tom for blodtrykksmedesin og burde absolutt vært å hentet nye i går, men jeg orka bare ikke å tenke på å dra ut med bilen. Da jeg våknet for 3.gang nå i ettermiddag måtte jeg ta meg sammen og komme meg av gårde med en gang.
Jeg dro til Vikersund og klarte å rekke både apoteket og biblioteket i siste lita. Da jeg først hadde kommet meg ut døra, og sola fortsatt skinte, ruslet jeg en liten tur langs Strandpromenaden der oppe da jeg var ferdig med ærendene mine. Det var friskt og godt.
I bygget på bildet over ligger dette spisestedet …Pollen. Her satt ei venninne og jeg ute i sola og spiste en kjempegod burger i fjor en gang. Eller var det året før? Tida flyr. Pollenburger het den i allefall.
Rusla tilbake nedover Strandpromenaden igjen.
Og her fikk jeg se en hel invasjon av ender.
Det var godt med en luftetur, men nå har jeg tullet meg godt inn i dyna igjen og tror jeg like godt tar kvelden og leser ei stund til jeg sovner for siste gang i dag.
HA EN FIN KVELD ❤️