Kom hjem fra jobb i dag. Var ganske så gira og hadde noen få planer.på lur. Men frørst måtte jeg sette meg , få en kaffekopp og trekke pusten, mens han varmet ferdig ertesuppa fra kvelden før.
Og da den var spist og han hadde fortalt meg alt han hadde gjort hjemme her mens jeg var på jobb . Ja da ble jeg mektig imponert.
Og det beste av alt var da han sa hadde gjort det for meg. I tilfelle jeg skulle være opplagt til å skrive . Han skjønte nemlig at jeg var ganske ivrig på det i går . Men det ble litt lærdom som måtte på plass først. Så jeg ble en smule ulldott i toppen innen kvelden kom.
Jeg tror det gikk et lite lys opp for meg utover kvelden.i går så jeg værker etter å se om jeg får det til.
i kveld ble det for seint å begynne på noe nytt. Men i morgen har jeg fri. Og da skal jeg se om jeg klarer å få til en ny begynnelse .
Og sende den inn til vurdering
ELSKER MANNEN MIN JEG
Så snill og omtenksomt
Ha en fin tirsdag 
Ja det var det
Ha en fin tirsdag du også⚘
♥♥♥
Det er godt å ha en sånn mann
Det er det virkelig
Snille menn er undervurdert!
Helt sant
Å så fint å lese!
Det var utrolig fint og omtenksomt av han. Håper dagen din har vært fin sålangt!
<3
Det blir vist bare en hviledag på meg i dag. Men jeg har begynt å lære meg at jeg må ha noen dager som bare går til å sove og spise
Awww..