PENT SKUE OVER VANNET. OG HJERTER?

Måtte ut på en rundtur i går ettermiddag. Apotek, bibliotek, post, og butikk. Alt fikk jeg ordnet. Har begynt å bruke biblioteket i Vikersund mer enn i Hokksund nå. 10 minutter kortere kjøretur.

På vei hjem fikk jeg øye på en fin farge på solnedgangen over vannet. Bråsnudde og måtte få tatt noen bilder av det. Sto litt i veien for folk som skulle forbi, men det gikk fint. Jeg fikk bildene mine.

Vakkert, nydelig, pent…noen ganger må man bare stoppe opp og nyte synet.

Da jeg studerte det siste bilde jeg tok var  første tanke…”jøss noen har tegnet store hjerter i snøen nede ved vannet”.

Men da jeg kikket over kameraet for å se nærmere på det var det rett og slett bare bilspor etter en bil som hadde snudd der nede. Jeg hadde klart å kutte sporene på bilde så de så ut som 2 fine hjerter.

Ikke så rart jeg ikke la merke til det før jeg tok bildene da. Da så jeg antageligvis bare bilsporene og tenkte ikke mer over det. Jeg syns det var litt rart at jeg ikke hadde sett to så store hjerter i snøen før jeg begynte knipsingen..hehe.

 

HA EN FIN DAG❤️

 

6 kommentarer

Siste innlegg