IKKE HELT I SLAGET OM DAGEN.

Jeg går tydeligvis og brygger på et eller annet om dagen. Sover mye og kommer ikke i gang med noe særlig. Sånn har det vært en periode nå. Ikke så uvanlig i mørketida. Men i går skjønte jeg at det er et virus som har inntatt kroppen i tillegg. Greit å vite. Da blir hverdagen bedre igjen snart.

To kvelder på rad har jeg tatt en rusletur oppe i sentrum. Julelysene henger oppe i gata fortsatt. Jeg er ferdig med jula for lengst.

 

Bare jeg får samlet opp nok energi en dag, skal jeg sy dette skjørtet som har ligget ferdig klippet i flere dager. Jeg må bruke noe av stoffene jeg har liggende her.

 

En tur til “godtebutikken” min står også på planen om ikke alt for lenge. Nemlig Selfmade..gamle Stoff & Stil. Det gleder jeg meg masse til.

Så til deg min kjære kropp : Kom i form igjen så fort som mulig. Jeg har masse å gjøre!!

 

ØNSKER DEG EN FIN KVELD ❤️

4 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg