Jeg våknet veldig tidlig i dag jeg. Har brukt en evighet på kaffekoppen min. Jeg sitter under pleddet og koser meg med sokkestrikk og God Morgen Norge, og glemmer helt bort koppen der den står. Nå er den blitt ganske så lunken, men den går ned likevel.
Jeg har laget meg en liten plan for dagen. Bl.a har jeg tenkt til å bake muffins igjen. Har både blåbær og jordbær i fryseren. Så denne gangen blir det noe av det som skal prøves. Har også kjøpt en annen type muffinsformer, så jeg skal se om de blir penere i airfrayeren med dem.
Frokosten blir en omelett med rester etter middagen i går. Kalkunpølsebiter, kalkunbacon, løk, og sjampinjong. Pluss potetmos.
Varmer alt litt i panna og heller eggeblandingen over. Potetmosen blir også med. Det blir godt.
Jeg kan nok tenke meg at det blir en formiddagslur på meg etter frokosten, og baksten. Det er som regel vanskelig å holde øynene åpne etter mat.
HA EN FIN DAG ❤️
Ser ut som du har en fin plan for dagen:)
Ja det syns jeg 😊
Nesten som en liten god middag det der 🙂 Kos deg med dagen 🙂